ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ – ΕΚΔΡΟΜΩΝ 2014

 

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ ΑΡΧΗΓΟΙ
11-12/01 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ  Διαμονή καταφύγιο  Βαλατσός Φ.-Παππάς Χ.    
19/01 ΚΑΛΑΝΑ    Καραμήτσος Δημ.
24/01 Ετήσιος χορός Δ.Σ.
26/01 ΞΑΝΘΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Χαντζής Χρ.
   
ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ   
02/02 Κοπή πίτας                                        
03/02 Γενική συνέλευση (απολογισμός - πεπραγμένα)  
15-16/02 ΒΕΛΟΥΧΙ Διαμονή καταφύγιο  Φλώρος Ι.-Γκούρλιας Δ.
23/02 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ Από Κάτω Λαμπίρι Κωστάκης Χ.-Σπύρος Θεοδοσίου
   
ΜΑΡΤΙΟΣ  
08-09/03 ΒΑΡΔΟΥΣΙΑ Βαλατσός Φ.-Πανάγος Γ.
16/03 Ποδηλατική διαδρομή Λιάτσος Ι. Σαρρής Δ.
23/03 ΑNΝΙΝΟΣ Αλεξόπουλος Ν.
   
ΑΠΡΙΛΙΟΣ  
05-06/04 ΜΕΤΕΩΡΑ Μονοπάτια-Αναρρίχηση Ιωακειμίδου Κ.-Βαλατσός Φ. 
13/04 ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ  Πεζοπορία για παιδιά Δ.Σ.
27/04 ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΑΧΑ                        Δ.Σ.
   
ΜΑΙΟΣ  
04/05 Ποδηλατική διαδρομή Λιάτσος Ι.-Σαρρής Δ.
10-11/05 ΤΣΕΠΕΛΟΒΟ-ΠΑΠΙΓΚΟ Γκούρλιας Δ.-Φλώρος Ι.
18/05 ΒΑΡΑΣΟΒΑ-Αναρρίχηση Χαντζής Χ.-Παππάς Χ.
31/5-01/06 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ-ΔΙΑΣΧΙΣΗ Κωστάκης Χ.-Καρδαράς Γ.
   
ΙΟΥΝΙΟΣ  
01/06 Αγ Χριστόφορος  Πεζοπορία για παιδιά     Αναβάλλεται
06-07-08-09/06 ΚΑΙΜΑΚΤΣΑΛΑΝ Αριδαία-Λουτρά Πόζαρ Παπαποστόλου Δ.-Γκούρλιας Δ. 
15-16/06 Καταφύγιο εργασίες  Δ.Σ
22/06 ΦΑΡΑΓΓΙ  ΚΑΚΑΒΟΥ Κάκκος Π.-Λουκόπουλος Π.
27-28-29/06 Παιδική κατασκήνωση   Δ.Σ
   
ΙΟΥΛΙΟΣ   
 05-06/07 ΒΑΛΙΑ ΚΑΛΝΤΑ  Νταούλης Β.-Βαλατσός Φ. 
 13/07 ΜΑΥΡΗ ΣΠΗΛΙΑ -  Viaferata   Δημόπουλος Παν.
 19-20/07  74η ΠΟΣ   Δ.Σ.
 25-26-27/07 ΙΘΑΚΗ  Κατασκήνωση  Λειβαδίτη Σ.-Ιωακειμίδου Κ. 
   
ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ  
 24/08 ΒΑΡΑΣΟΒΑ  Χριστοδουλάκης Α.
 30-31/08 Ε11 μονοπάτι   Ντελής Β.-Παπαποστόλου Δ.
   
ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ  
07 /09 ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ                              Λειβαδίτη Σόνια
14/09 Ποδηλατική διαδρομή Λιάτσος Ι.-Σαρρής Δ.
20-21/09 ΣΜΟΛΙΚΑΣ ΔΙΑΣΧΙΣΗ  Γκούρλιας  Δ.-Φλώρος Ι.
28/09 Πεζοπορία για παιδιά  Δ.Σ. 
   
 ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ  
11-12/10 ΓΚΙΩΝΑ Λαζόρεμα-μονοπάτι Καραγιάννη Σμυρλής Δ.-Καραμήτσος Δ.
19/10 ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ-ΣΙΤΟΜΕΝΑ     Κωστάκης Χ.
   
ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ  
01-02/11 ΦΤΕΡΗ-ΜΠΑΛΤΕΝΗΣΙ  Καρδαράς Γ.-Παππάς Χ.
09/11 Ποδηλατική διαδρομή                      Λιάτσος Ι.-Σαρρής Δ.
16/11 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ      Λουκόπουλος Παν.
30/11 ΜΑΝΔΡΑ-ΦΙΔΑΚΙΑ    Λειβαδίτη Σόνια
   
ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ  
13-14/12 ΕΡΥΜΑΝΘΟΣ  Κάκκος Π.-Νταούλης Β.      
Κύλιση στην Αρχή