ΑΡΧΗΓΟΙ
ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ
6/1/2019                                      Προφήτης Ηλίας Αγ. Βλασίου       
20/1/2019                                    Κοπή Πίτας "Ψηλά Βουνά"                          Δ.Σ.
ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ
11/2/2019                                      Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση 
16-17/2/2019                                Βελούχι                                                     Χαντζής Χρ.
ΜΑΡΤΙΟΣ
16-17/3/2019                                Κρυάκουρας                                             Κρικοχωρίτη Π.
31/3/2019                                      Τριανταφυλλιά                                          Μακροζαχόπουλος Χρ.
ΑΠΡΙΛΙΟΣ
6-7/4/2019                                    Σμόλικας                                                  Σμυρλής Δ.
21/4/2019                                     Διαδρομή Μαχά                                        Δ.Σ.
ΜΑΙΟΣ
11-12/5/2019                                Άγραφα -Βουτσικάκι-Λίμνη Πλαστήρα      Παπαποστόλου Δ.
26/5/2019                                     Αρτοτίβα - Κακομονόπατο                         Νταούλης Β.
ΙΟΥΝΙΟΣ
14-17/6/2019                                Αγίου - Πνεύματος (θα ανακοινωθεί)
26-30/6/2019                                Παιδική Κατασκήνωση                             Δ.Σ.
ΙΟΥΛΙΟΣ
6-7/7/2019                                    Δίστρατο -Σαμαρίνα                                 Παπαποστόλου Δ.
21/7/2019                                     Πανελλήνια                                               Δ.Σ.
ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ
4/8/2019                                       Τσακαλάκι από Λεπτοκαρυά                     Παρθένης Χρ.
25/8/2019                                     Πάντα Βρέχει                                             Γκούρλιας Δ.
ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ
6-7-8/9/2019                                 Όλυμπος                                                 Κρικοχωρίτη Π.
14-15                                            ΣΟΣΔΕΗ                                                   Δ.Σ.
ΟΚΤΩΒΡΗΣ
5-6/10/2019                                 Πάπιγκο Κόνιτσα (Μονοπάτι Κερασιάς)    Νταούλης Β.
20/10/2019                                  Πλατάνι από Ροσκά                                  Παρθένης Χρ.
27/10/2019                                  Κόνισκα Γιορτή Τσίπουρου                       Νταούλης Β.
ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ
9-10/11/2019                               Καλλιφώνι                                                 Χαντζής Χρ.
24/11/2019                                  Τσερεκάς από Ζαβέρδα                              Σμυρλής Δ.
ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ
7-8/12/2019                                 Τζουμέρκα                                                 Ιωακειμίδου Κ.
Go to top