ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ – ΕΚΔΡΟΜΩΝ 2013

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ:

13              ΚΑΥΚΙ    Ν. ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ανάβαση από το χωριό Κερασοχώρι.    Αρχηγός: Δημήτρης Γκούρλιας

20              ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ στον ΒΛΟΧΟ

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ:

3                ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ (ΝΤΟΜΗ) ανάβαση από το χωριό Σπαρτιάς  Αρχηγός: ΚΩΣΤΑΚΗΣ Χρυσόστομος

16-17          ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΣ (ΒΕΛΟΥΧΙ) Ν. ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ    Αρχηγός: ΠΑΠΠΑΣ Χρήστος

22               ΕΤΗΣΙΟΣ ΧΟΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ

25               ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΚΑΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΝΕΟΥ Δ.Σ.

ΜΑΡΤΙΟΣ:

9-10           ΜΙΤΣΙΚΕΛΙ   Ν. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ   Αρχηγός: ΝΤΑΟΥΛΗΣ Βασίλης

24             ΤΡΙΚΟΡΦΟ (Ορεινή Ναυπακτία) ανάβαση από Σεργούλα Αρχηγός:   ΖΗΝΑΣ ΕΛευθέριος

ΑΠΡΙΛΙΟΣ:

6-7            ΤΥΜΦΗ (ΑΣΤΡΑΚΑ)  Ν. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ   Αρχηγός: ΒΑΛΑΤΣΟΣ Φώτης

21             ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ (ΚΑΤΕΛΑΝΟΣ διαδρομή Ι. ΜΑΧΑ)  Αρχηγός: ΝΤΕΛΗΣ Βασίλης

ΜΑΪΟΣ:

12             ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ανάβαση από το χωριό Καστανιά  Αρχηγός: ΚΑΡΔΑΡΑΣ Γιώργος

18-19        Ελάτη - Περτούλι - Κόζιακας  (Ν. ΤΡΙΚΑΛΩΝ) Αρχηγός: ΚΑΚΚΟΣ Παντελής

26             Ποδηλατικός γύρος Βλοχού (συνεργασία με το Volocity bikes)

  

ΙΟΥΝΙΟΣ:

1-2          ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ (Βερλίγκα Ασπροποτάμου) ανάβαση από το χωριό Ματσούκι   Αρχηγός: ΘΕΟΔΩΡΟΥ Γ. (Ακυρώθηκε)

15            Εθελοντική αιμοδοσία στα γραφεία του συλλόγου

22-23-24  ΟΛΥΜΠΟΣ  Αρχηγός: ΝΤΑΟΥΛΗΣ ΒΑασίλης

28-29-30  ΠΑΙΔΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ στο καταφύγιο

ΙΟΥΛΙΟΣ:

6-7          ΦΑΡΑΓΓΙ ΝΕΔΑΣ  Αρχηγός: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ Κική (Ακυρώθηκε)

20- 21     ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΟ          

ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ:

24-25     ΛΟΥΣΙΟΣ ΠΟΤΑΜΟΣ    Αρχηγός:  ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ Δημήτρης (αναβλήθηκε)

             (στη θέση της ανωτέρω εκδρομής πραγματοποιήθηκε σήμανση μονοπατιού Ε4)

ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ:

1            ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ (ΦΤΕΡΗ) μονοπάτι από το χωριό Σιτόμενα  Αρχηγός: ΚΩΣΤΑΚΗΣ Χρυσόστομος

21-22     ΜΟΡΑΒΑ (Ν.ΤΡΙΚΑΛΩΝ)  Αρχηγός: ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Δημήτρης

29          ΦΑΡΑΓΓΙ ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗ  Αρχηγός: ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ Σόνια

ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ:

12-13    ΑΓΡΑΦΑ (ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗ) ανάβαση από το χωριό Λεοντίτο Αρχηγός: ΧΑΝΤΖΗΣ Χρήστος

27         ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ (ΚΟΥΤΠΑΣ)    Αρχηγός: ΣΜΥΡΛΗΣ-ΛΙΑΚΑΤΑΣ Δημήτρης

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ:

10       ΚΕΦΑΛΟΓΕΦΥΡΟ (Γεφύρι της Γριάς)    Αρχηγός: ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ Σόνια

23-24    ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ (μονοπάτι κορύκειον άνδρος – Δελφοί) Αρχηγός: ΦΛΩΡΟΣ Γιάννης

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ:

14-15  ΖΗΡΕΙΑ  Αρχηγός: Νταούλης Βασίλης

Go to top