ΑΡΧΗΓΟΙ
ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ
6/1/2019                                      Προφήτης Ηλίας Αγ. Βλασίου       
20/1/2019                                    Κοπή Πίτας "Ψηλά Βουνά"                          Δ.Σ.
ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ
11/2/2019                                      Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση 
16-17/2/2019                                Βελούχι                                                     Χαντζής Χρ.
ΜΑΡΤΙΟΣ
16-17/3/2019                                Κρυάκουρας                                             Κρικοχωρίτη Π.
31/3/2019                                      Τριανταφυλλιά                                          Μακροζαχόπουλος Χρ.
ΑΠΡΙΛΙΟΣ
6-7/4/2019                                    Σμόλικας                                                  Σμυρλής Δ.
21/4/2019                                     Διαδρομή Μαχά                                        Δ.Σ.
ΜΑΙΟΣ
11-12/5/2019                                Άγραφα -Βουτσικάκι-Λίμνη Πλαστήρα      Παπαποστόλου Δ.
26/5/2019                                     Αρτοτίβα - Κακομονόπατο                         Νταούλης Β.
ΙΟΥΝΙΟΣ
14-17/6/2019                                Αγίου - Πνεύματος (θα ανακοινωθεί)
26-30/6/2019                                Παιδική Κατασκήνωση                             Δ.Σ.
ΙΟΥΛΙΟΣ
6-7/7/2019                                    Δίστρατο -Σαμαρίνα                                 Παπαποστόλου Δ.
21/7/2019                                     Πανελλήνια                                               Δ.Σ.
ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ
4/8/2019                                       Τσακαλάκι από Λεπτοκαρυά                     Παρθένης Χρ.
25/8/2019                                     Πάντα Βρέχει                                             Γκούρλιας Δ.
ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ
6-7-8/9/2019                                 Όλυμπος                                                 Κρικοχωρίτη Π.
14-15                                            ΣΟΣΔΕΗ                                                   Δ.Σ.
ΟΚΤΩΒΡΗΣ
5-6/10/2019                                 Πάπιγκο Κόνιτσα (Μονοπάτι Κερασιάς)    Νταούλης Β.
20/10/2019                                  Πλατάνι από Ροσκά                                  Παρθένης Χρ.
27/10/2019                                  Κόνισκα Γιορτή Τσίπουρου                       Νταούλης Β.
ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ
9-10/11/2019                               Καλλιφώνι                                                 Χαντζής Χρ.
24/11/2019                                  Τσερεκάς από Ζαβέρδα                              Σμυρλής Δ.
ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ
7-8/12/2019                                 Τζουμέρκα                                                 Ιωακειμίδου Κ.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ – ΕΚΔΡΟΜΩΝ 2017

 

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ ΑΡΧΗΓΟΙ
21-22        Παναιτωλικό Β. Νταούλης
ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 
05  Κοπή πίτας και χορός συλλόγου                      
06   Ετήσια Τακτική Γ.Σ.   
18-19  Αγραφα Χρ. Χαντζής
   
ΜΑΡΤΙΟΣ
11-12 Καλιακούδα Χρ. Μαρίφογλου
19 Αρχαία Πλευρώνα Σόνια Λειβαδίτη
   Εκδήλωση για τα 30 χρόνια του συλλόγου (θα ανακοινωθεί η ημερομηνία προσεχώς)
ΑΠΡΙΛΙΟΣ
1-2  Βαρδούσια Δημ. Σμυρλής
23    Παναιτωλικό (Κατελάνος Διαδρομή Ι. Μαχά) Δ.Σ.
30    Ποδηλατική εκδρομή              Ν. Λαμπρακόπουλος
ΜΑΙΟΣ
13-14  Σμόλικας Γκούρλιας Δ.
27-28  Βαράσοβα (αναρριχητική και ορειβατική) Θ. Καρδαράς
ΙΟΥΝΙΟΣ
2-5 Βουλγαρία (Μπόρoβετς - Ανάβαση στην Ρίλα)    Β. Νταούλης
17-18 Αργιθέα  Χρ. Κωστάκης
 28/6-2/7 Παιδική κατασκήνωση  Δ.Σ.
ΙΟΥΛΙΟΣ 
 18-19    75η  Π.Ο.Σ - Καιμακτσαλάν  Δ.Σ.
 29-30    Λευκάδα  Λειβαδίτη Θ
ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ
26-27      Αχέροντας  Δ. Παπαποστόλου
ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ  
2-3  Μύτικας Αιτωλοακαρνανίας (ποζοπορία και αναρρίχηση)                            Ν. Ροδίτης
16-17  ΣΟΣΔΕΗ  Δ.Σ.
 30/9-1/10  Τύμφη - Ζαγοροχώρια  Κ. Ιωακειμίδη
 ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ
15  Ποδηλατική εκδρομή Π. Κρικοχωρίτη
21-22  Αγραφα     Β. Νταούλης
   
ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ  
05 Ακαρνανικά  Ιωακειμίδου Κ.
18 -19  Χελμός                      Δ. Καραμήτσος
ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ  
2-3  Ερύμανθος Χαντζής Χ     
16-17 Παναιτωλικό όρος Θ. Καρδαράς

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ 2016

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ

09,10 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ

24 ΑΡΑΠΟΚΕΦΑΛΑ ΤΣΙΝΑ

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ

08 ΕΤΗΣΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ-ΕΚΛΟΓΕΣ Δ.Σ.

12 ΕΤΗΣΙΟΣ ΧΟΡΟΣ

20-21 ΕΠΙΝΙΑΝΑ

28 ΤΣΕΚΟΥΡΑ

ΜΑΡΤΙΟΣ

19-20 ΓΚΙΩΝΑ

27  ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΗ  ΑΡΧΑΙΑ ΑΛΥΖΙΑ

ΑΠΡΙΛΙΟΣ

9-10 ΒΑΡΔΟΥΣΙΑ

24 ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΑΧΑ

ΜΑΙΟΣ

8  ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ

15 ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ

28-29 ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ (ΔΙΑΣΧΙΣΗ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΙ-ΚΡΥΑΚΟΥΡΑΣ)

ΙΟΥΝΙΟΣ

12 ΚΑΓΙΑΚ ΣΤΗΝ ΛΙΜΝΗ ΤΡΙΧΩΝΙΔΑ

17-20 ΑΝΔΡΟΣ

27-03 ΠΑΙΔΙΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ

ΙΟΥΛΙΟΣ

09-10 ΦΑΡΑΓΓΙ ΦΑΓΓΟΥ

16,17 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ

ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

 

ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ

02-04 ΟΛΥΜΠΟΣ

17-18 Σ.Ο.Σ.Δ.Ε.Η.

25 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ

09 ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΟΡΕΙΝΗΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ

22-23 ΠΑΡΝΩΝΑΣ

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ

06 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ

19-20 ΠΙΕΡΙΑ (ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΑ)

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ

04 ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΕ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΧΩΡΟ

10-11 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΜΕΤΣΟΒΟΥ

Go to top